Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü, deneyimli pilotlar eşliğinde gerçekleştirilen tandem (çift kişilik) uçuşlar şeklinde yapılır. Bu, spor için herhangi bir deneyime sahip olmanıza gerek yoktur. Bir pilot eşliğin de uçarak bu unutulmaz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yamaç paraşütü sırasında Babadağ’dan uçarak Ölüdeniz’in güzel manzarasını deneyimleyebilirsiniz. Blue Lagoon olarak adlandırılan bu bölge, turkuaz renkli denizi ve eşsiz kıyı manzarasıyla ünlüdür.

Bu aktiviteyi gerçekleştiren pilotlar, deneyimli ve sertifikalıdır. Güvenliği ön planda tutarlar ve uçuş sırasında gerekli güvenlik ekipmanları sağlanır.

Rezervasyon yaparak, istediğiniz tarih ve saatte uçuş yapma garantisi elde edersiniz. Ayrıca, rezervasyon yoluyla işletmeler sizi bilgilendirebilirler, hava koşulları veya diğer faktörler nedeniyle uçuşunuzda bir değişiklik olursa sizi haberdar edebilirler. Bu, deneyiminizin daha sorunsuz ve keyifli geçmesini sağlar.

Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü deneyimini yaşamayı düşünenlerin, tatil planlarını yaparken bu rezervasyonu da unutmamaları önemlidir.

Eşsiz bir özgürlük hissi yaşamak, yamaç paraşütünün en unutulmaz yanlarından biridir. Gökyüzünde süzülmek, adrenalinle dolu bir deneyim yaşamanın yanı sıra huzur ve özgürlük duygusuyla da dolu bir deneyim sunar. Bu deneyimi yaşamak isteyenler için Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü kesinlikle harika bir seçenektir.

 

❯ Muhafazakar Konsept

Muhafazakar konseptli yamaç paraşütü kadın pilotumuz ile kadınlara kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortamda yaşam tarzınıza uygun ve konforlu eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Özgürlüğe ve adrenaline kanat açın.

 

❯ Gün Batımı

Güneşin son ışıkları , yamaç paraşütünüzün altındaki doğal güzellikleri ateşliyor ve bu unutulmaz deneyimin her saniyesini daha da heyecan verici hale getiriyor. Gün batımı renkleri , adrenalinle harmanlandığın da, yamaç paraşütü maceranızı unutulmaz kılacaksınız.

 

❯ Deneyimli Eğitmenler

Deneyimli ve alanında uzman yamaç paraşütü T2 seviyesinde sertifikalı pilotlarımızın +10 yıl uçuş tecrübesi bulunmakta ve bu eğitimlerini sürekli tazeleyip geliştirmektedirler. Havada sizin için en güzel kareleri yakalayıp, fotoğraf ve videolarınızı çekiyoruz.

 

 

❯ 30 Dakika Uçuş

Sizlere eşsiz bir uçuş tecrübesi yaşatmak istiyoruz. Bulutlara dokunmanız için tüm detayları planlayıp, sizi dakikalarca keyfini süreceğiniz bir uçuşa çıkartıyoruz. Rüzgar yönünün güvenli uçuşa en uygun olduğu pistimizden uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

❯ Ücretsiz iptal
Rezervasyon gününüze 24 saat kala iptal edin.

❯ Ücretsiz Transfer
Misafirlerimiz için Fethiye’den ücretsiz otel transfer hizmeti

25-30 dakika uçuş

❯ Uçuş saatleri:
09.00 – 11.00 – 13.00 – 15.00 – 17.00

❯ Aktiviteye Dahil Olanlar
Otel transferi
Babadağ giriş ücreti
Fotoğraf ve videolar
Sigorta
Uçuş Ekipmanları

❯ Extra Seçenekler
Kadın pilot
Gün Batımı uçuşu

❯ Yanınızda bulunması gerekenler
Güneş gözlüğü
Spor ayakkabı

❯ İzin verilmeyenler
Kendi kameranız ile çekim